HOME IDEA B2B SKLEP ON-LINE F.A.Q. KONTAKT

Często zadawane pytania (F.A.Q.)

 

 1. Czy dajecie gwarancję?
  • Tak, dajemy gwarancję na produkty zakupione w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Gwarancja jest ważna z potwierdzeniem zakupu. Uszkodzenia torby nie mogą wynikać z Twojej winy. Jednocześnie zaznaczamy, że torba jest uszyta z materiałów używanych i może posiadać ślady użytkowania jak otarcia, ślady rdzy itp. o czym zostałeś poinformowany w ulotce załączonej do torby.

 2. Jak zostać waszym dystrybutorem lub sprzedawać wasze produkty?
  • Jeżeli chciałbyś sprzedawać nasze produkty napisz email na adres foliklo@foliklo.comAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a ustalimy warunki współpracy.

 3. Jak mam myć swoją torbę?
  • Torbę można prać ręcznie w niskiej temperaturze z niewielką ilością środka piorącego. Wierzch można przecierać szmatką z odrobiną płynu do mycia naczyń. Nie suszyć w suszarce, nie wybielać.

 4. Dlaczego każda torba jest unikatowa?
  • Nasze torby są produkowane ze zużytych plandek i bannerów reklamowych. Każdy z tych materiałów ma własny niepowtarzalny wzór. Dlatego nie ma możliwości wykonania torby z dwóch takich samych kawałków. Projekt każdej torby jest przemyślany, a części przygotowywane ręcznie.

 5. Skąd bierzecie stare plandeki?
  • Firmę stanowią dwa zespoły. Jeden odpowiada za produkcję plandek samochodowych, drugi właśnie ich przerabianiem. Klienci, którzy chcą wykonać nową plandekę zostawiają nam w zamian starą.

 6. Dlaczego używacie materiałów z recyklingu?
  • Nasze torby łączą w sobie parę kwestii. Przy produkcji plandek pozostaje sporo odpadów, a stare bannery już się nikomu nie przydadzą. Dlatego chcieliśmy wykorzystać te śmieci, powołać je do drugiego życia. Staraliśmy się stworzyć wytrzymałe torby, które mają ciekawy wygląd, a dodatkowo służą środowisku. Dzięki temu nie zaśmiecamy Ziemi, a Ty otrzymujesz unikatową torbę!

 7. Czemu moja torba ma dziwny zapach?
  • Niestety niektóre nasze torby mają dziwny zapach. Zapach zniknie w ciągu paru tygodni, a szybciej jeśli będziesz często wietrzył torbę. Zatem zabieraj FOLIKLO jak najczęściej na spacer!

 8. Jak można płacić za zakupy?
  • Możesz płacić przelewem bankowym lub za pomocą kart Visa, Mastercard, American Express, Paypal.